Proč HYLO®

Řada produktů HYLO® je německou jedničkou na trhu v oblasti péče o suché oči. Oči jsou naším nejdůležitějším smyslovým orgánem a každý den nám zprostředkovávají jedinečné zážitky. Proto je pro nás zdraví vašich očí tak důležité!

* Celkový prodej (v jednotkách) produktové řady HYLO® v Německu, IH Galaxy NG, S01K1, MAT 2022.03

 

Produktová řada Hylo Eye Care

Přehled produktů HYLO®

Výhody: Výhody produktů HYLO®

Kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem obsažená v očních kapkách řady HYLO® zajišťuje vysokou viskozitu a dlouhotrvající zvlhčení očí. Všechny oční kapky řady HYLO®, které obsahují kyselinu hyaluronovou, jsou nabízeny v praktickém systému COMOD®, a proto nepotřebují žádné konzervační látky ani fosfáty. Díky tomu jsou produkty HYLO® obzvláště dobře snášeny a navíc jsou velmi úsporné! Speciální aplikační systém totiž zabraňuje kontaktu roztoku s okolním vzduchem a při každém zmáčknutí aplikuje pouze jednu kapku. Obsah balení 10 ml vystačí nejméně na 300 kapek o stejné velikosti. Vzhledem k tomu, že tekutina je balena ve vzduchotěsné vaku, oční kapky jsou po otevření sterilní po dobu 6 měsíců.

  • ©puhhha - stock.adobe.com

Naše vize Váš spolehlivý společník pro péči o vaše oči a jejich zdraví

Jako pokroková a inovativní společnost neustále vyvíjíme naše produkty HYLO®, v rámci nejvyšších standardů kvality a vždy na špičkové lékařské a technologické úrovni. Nyní nabízíme komplexní řadu produktů pro suché oči. Svědění, pálení, červené oči – produkty HYLO® představují to pravé řešení pro jakýkoli problém. Ať už se jedná o občasnou potřebu zvlhčení, nebo o závažné potíže způsobené zánětem či poškozením rohovky, naše produkty HYLO® vám poskytnou všestrannou péče o oči – od osvěžení až po intenzivní péči. Ať už hrajete hry, pracujete na počítači každý den nebo cestujete: produkty z řady HYLO® se stanou vaším společníkem v každodenním životě!

  • ©Monkey Business - stock.adobe.com

Historie Úspěšný příběh společnosti HYLO®

V roce 1974 založili čtyři lékárníci Albrecht Holzer, Dieter Trox, Werner Buxmann a Werner Bernhard ze Sárska společnost URSAPHARM s cílem vyrábět oční léky v Německu. Od roku 1993 se oční kapky plní do inovativního a praktického systému COMOD®, který zaručuje sterilitu i bez přidání konzervačních látek. Uvedením očních kapek HYLO COMOD® na trh v roce 1999 byl položen základ úspěchu značky HYLO®. HYLO GEL® je dokonce prvním zdravotnickým přípravkem na zvlhčení suchých očí, který byl v německé historii zařazen do přípravků na předpis.

HYLO® International Zastoupení ve více než 70 zemích

Produkty HYLO® jsou oblíbeným přípravkem v péči o zdravé oči nejen v Německu. Během uplynulých desetiletí se společnost URSAPHARM rozrostla na skupinu společností, která nyní působí po celém světě. Mezinárodní síť URSAPHARM nyní zahrnuje kromě německé centrály v Saarbrückenu také obchodní zastoupení v Nizozemsku, Rakousku, Francii, Portugalsku, Itálii, Belgii, Polsku, České republice, Slovensku, Rusku a Indii. Kromě toho jsou produkty URSAPHARM zastoupeny v mnoha dalších zemích prostřednictvím dohod o spolupráci s distribučními partnery.

Produkty Na přehled produktů HYLO®